Firma Ürünler Hizmetler Teknik Servis Formu Dokümanlarİletişim
HDPE
Silent-Sessiz Borular
Pluvia Çatı Drenaj Sistemi
Yer Süzgeçleri
Ürünler > Bina drenaj sistemleri > HDPE
Geberit PE
Tüm Pissu tesisatı için komple bir sistem

Geberit pissu tesisat sistemi, pissu için talep edilen en yüksek kaliteye sahiptir. Evsel atıksu-Endüstri ve toprak altı tesisatlarına uygundur. Herşeyden önce Endüstri ve Laboratuar tesisatlarında ürünün tüm avantajlarını kullanabilirsiniz: Yüksek ısıya ve kuvvetli kimyasallara karşı dayanıklıdır.Geberit PE malzemesinin özelliklerinden dolayı toprak altı ve köprü drenajlarında sorunsuz olarak kullanılabilirler. Geberit PE dış sızmalara ve kırılmaya karşı dirençlidir.Toprak hareketlerine ve sarsıntılara karşı elastiktir.
Sovent, havalık tesisatı gerektirmeyen bir ürün

Geberit ürün yelpazesi, yüksek binalarda havalık tesisatı gerektirmeyen bir fittings ile uygulamada kolaylık, kullanımda konfor sağlayan bir sistem olan SOVENT sistemini de kapsamaktadır.

Tam havalıklı sistem; yani her tesisat elemanından bir hattın ayrı bir havalık kolonuna bağlanması ve ana kolondada bir bağlantı yapılması esasına dayanan sisteme alternatif olan bu Sovent sistemi, boru tesisatlarının daha az yer işgal etmesi ve aynı performansı göstermesi ile gerçek bir alternatifdir.Bu ürünün kullanılması, mimari uygulamalarda da vesneklik sağlar.

> Bu sistemle ilgili detaylı kataloğu bu linki tıkladığınızda bulacaksınız.